Kamerë Olympus TG-5, e kuqe

Kodi i produktit:
214996
Apertura maksimale e lentes:
2
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
3968 x 2976
WiFi:
Video incizues:
Stabilizues imazhi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

69,820 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera Olympus TG-5 vjen me senzorin 1/ 2.33" me 12.7 megapiksela e cila në kombinim me gjatësinë fokale 4.5 - 18 mm, elementet asferike optike dhe 4x zoom ju mundëson të shkrepni imazhe të bukura me ngjyra të ndezura dhe kualitet të lartë. Kamera ka hapësirë për SD / SDHC / SDXC, portet HDMI - D, micro USB, teknologjitë WiFi, GPS dhe vjen me madhësi 113 x 66 x 31.9 mm. Gjithashtu, kamera ka ngjyrë të kuqe dhe peshë 250 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2
Apertura minimale e lentes:
4,9
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
4545350051112
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
18
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,5
GPS:
Kodi i prodhuesit:
V104190RE000
Lansuar:
31. 5. 2017
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Lloji i senzorit:
BSI CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
3968 x 2976
Mbështetje për 4K / UHD:
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Kuq
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
113 x 66 x 31,9
Pesha me pajisje shtesë [g]:
250
Prodhuesi:
Olympus
Rezistente ndaj ujit:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
12
Rezolucioni i ekranit LCD:
460 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
WiFi:
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
4

Bashkangjitja Kamerë Olympus TG-5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE