Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kompjuter Dell Alienware Aurora R10, AMD Ryzen 5, 16GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3070, i zi

Kodi i produktit:
314225
DisplayPort:
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i hard disqeve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

274,140 Lekë
Ju kurseni : 34,150 Lekë  (12%)
239,990 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
12% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DisplayPort:
Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale W:
550
Frekuenca e memories MHz:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
222,8
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
8192
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3070
Kodi:
D-AWR10-N2-552K
Lansuar:
31. 3. 2021
Lartësia mm:
481,6
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
5600X (3.7 / 4.6GHz 6-bërthamë / 12-threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
6
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
6
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
17,8
Prodhuesi:
Dell
Ray-tracing:
RJ-45:
Slot për memorie:
4 (3 të lira)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
431,9
Verzioni i Bluetooth:
V5.0
Vendi i origjinës:
Ireland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE