Kompjuter UMAX U-One 24AL, Intel Celeron N3350, 23.8", 4GB DDR3, 32GB eMMC, Intel HD Graphics 500, i zi

Kodi i produktit:
251724
Bluetooth:
Lloji i procesorit:
Intel Celeron
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

40,640 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompjuteri UMAX U-One 24AL vjen me dizajn elegant dhe ofron përformancë të lartë.

Baza e këtij kompjuteri është procesori 2 bërthamësh i cili funksionon me frekuencë 1.1 Ghz deri në 2.4 Ghz me formën TurboBoost dhe plotësohet me 4GB memorie DDR3. Të dhënat tuaja ruhen në diskun eMMC me kapacitet 32 GB si dhe vjen me ekranin me madhësi 23.8" IPS kualitet Full HD me rezolucion 1920 x 1080 piksela të kombinuar me kartën grafike Intel HD Graphics për t'ju sjellur imazhe të bukura, të detajizuara dhe përformancë të lartë kompjuterike.

Për lidhjen e pajisjeve periferike ekzistojnë portet USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen.1. Gjithashtu, produkti është i pajisur me HDMI, Bluetooth 4.0, altoparlantë, lexues të kartave të memories, konektorë audio. Kompjuteri vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
Drive optik:
Jo
EAN:
8595142717340
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Apollo Lake - gjenerata e 5-të
Gjerësia [mm]:
540
HDMI:
Kartë grafike:
Intel HD Graphics 500
Kodi:
UMM21024A
Lansuar:
7. 1. 2019
Lartësia [mm]:
322
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR3 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Celeron
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
N3350 (1.1/2.4GHz 2 bërthama /2 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
3+
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
2.8
Prodhuesi:
Umax
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
35

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE