Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop ASUS TUF Dash F15, 15.6'', Intel Core i7, 8GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060, i hirtë

Kodi i produktit:
309649
Bateria:
4-qelizore, 76Wh
Renditja/shfaqja:
CZ
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

162,600 Lekë
Ju kurseni : 17,610 Lekë  (11%)
144,990 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
11% Zbritje
Disponueshmëria:
8 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop për lojëra ka procesor Intel Core i7-11370H që ju ofron performancën e 4 bërthamave me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë. Poashtu, laptopi karakterizohet edhe nga karta grafike NVIDIA GeForce RTX 3060 dhe është e pajisur me 8 GB DDR4 RAM si dhe një disk të shpejtë 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe që ofron kapacitet të mjaftueshëm jo vetëm për sistemin, por edhe për lojërat dhe aplikacionet. Ka ekran 15.6 inç me rezolucion 1920 x 1080 pikselë, konektorë dhe nuk ka sistem operativ.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateria:
4-qelizore, 76Wh
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4711081079453
Frekuenca e memories MHz:
3200
Frekuenca Hz:
144
Garancioni:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Tiger Lake - gjenerata e 11-të
Gjerësia mm:
360
HDMI 2.0:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
8,4
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i memories operative GB:
8
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3060
Kodi i prodhuesit:
FX516PM-HN002
Lartësia mm:
19.9
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (port), LPDDR4 (në bord)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Materiali:
Alumini
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memoria e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
11370H (3,3 / 4,8 GHz 4-bërthamë / 8-threads)
Ngjyra:
Hirtë
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
1
Pa taste numerike:
Përmbajtja në paketim:
Laptop, karikues
Pesha kg:
2
Prodhuesi:
ASUS
Ray-tracing:
Renditja/shfaqja:
CZ
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Shkalla e ngjyrave:
Adobe 47,34%, NTSC 45%, SRGB 62,5%
Sipërfaqja e ekranit:
Antireflektuese
Slot për memorie:
1 (1 i lirë)
Slot të lirë për disk:
1x M.2 PCIe (2280)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Thellësia mm:
252
Thunderbolt:
Versioni i Bluetooth:
V5.1
VR Ready:
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE