Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop GIGABYTE G5 KC, 15.6'', Intel Core i5, 16 GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060, i zi

Kodi i produktit:
320899
Bateri:
48,96Wh
Ray-tracing:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB (1-zone)
Numri i altoparlantëve:
2x2 W

Si të porosisim në Gjirafa50?

168,150 Lekë
Ju kurseni : 18,160 Lekë  (11%)
149,990 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
11% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop ndërthurr veçori teknologjike ideale për performancë të përsosur. Ka procesor Intel Core i5 10500H me 6 bërthama. Memoria ka kapacitet 16GB RAM ndërsa për të dhëna ka 512GB SSD. Ekrani 15.6 inç ofron rezolucion 1920 x 1080 (Full HD) pikselë në kombinim me kartelën grafike NVIDIA GeForce RTX 3060. Mbështet Bluetooth, Wifi, portet USB dhe sistem Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
48,96Wh
Besueshmëria:
100 %
Boost Clock MHz:
1 425
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive Optik:
Není
Frekuenca e memories MHz:
3200
Frekuencë Hz:
144
Fuqia e altoparlantëve [W]:
4
Fuqia maksimale e burimit të energjisë [W]:
180
Fuqia maksimale grafike [W]:
105
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
361
HDMI 2.0:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3060
Kodi:
G5 KC-5EE1130SH
Lansuar:
8. 6. 2021
Lartësia mm:
27,9
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe (slot)
Materiali:
Plastikë
Mbështet DisplayPort:
Memoria maksimale GB:
64
Memorie e brendshme GB:
512
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
10500H(2.5/4.5GHz 6jader/12vláken)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB (1-zone)
Numri i altoparlantëve:
2x2 W
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
1
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
1
Përmbajtja në paketim:
Laptop, karikues
Pesha kg:
2.2
Porte USB-C 3.13.2 Gen 2:
1
Prodhuesi:
GIGABYTE
Raporti i shikimit:
16: 9
Ray-tracing:
Renditja/shfaqja:
ENG
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Rezolucioni i uebkamerës:
720p
RJ-45:
Shtrirja e ngjyrave:
NTSC 72%
Sipërfaqja e ekranit:
Antireflexní
Sistemi Operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 e lire)
Slote të lira për disk:
1x 2,5", 1x M.2 PCIe (2280)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
258
Ueb kamerë:
Verzioni i Bluetooth:
V5.0
VR ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE