Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop HP 250 G7, Intel Core i3, 15.6" Full HD, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics 620, i argjendtë

Kodi i produktit:
254557
Bateri:
3-qelizorësh, 41Wh
Prodhuesi:
HP
Modeli i procesorit:
7020U (2.3GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
79,030 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera e këtij laptopi tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë rradhitjen e tyre.

Laptopi HP vjen me dizajn unik dhe me përformancé dhe teknologjinë më të fundit.

Baza e këtij laptopi është procesori 2 bërthamësh i3-7020U i cili ka aftësinë të përpunojë dy procese në të njejtën kohë me teknologjinë Hyperthreading dhe funksionon me frekuencë 2.3 GHz dhe plotësohet me 8 GB memorie DDR4 . Të dhënat tuaja ruhen në diskun SSD me kapacitet 256 GB si dhe vjen me ekranin me madhësi 15.6" SVA Full HD me rezolucion 1920 x 1080 piksela të kombinuar me kartën grafike Intel UHD Graphics për t'ju sjellur imazhe të bukura, të detajizuara dhe përformancë të lartë kompjuterike.

Për lidhjen e pajisjeve periferike ekzistojnë portet 3x USB(1x 2.0, 2x 3.0 / 3.1 Gen 1). Gjithashtu, produkti është i pajisur me Bluetooth, Wifi, HDMI, lexues të kartave të memories, kamerë të integruar HD.

Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizorësh, 41Wh
Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
DVD
EAN:
193808341793
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia mm:
376
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kapaciteti i SSD-së [GB]:
256
Kartë grafike:
Intel HD Graphics 620
Kodi:
6BP50EA
Lansuar:
19. 2. 2019
Lartësia mm:
22.5
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
SVA
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Modeli i procesorit:
7020U (2.3GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
2
Pesha kg:
1.78
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
1 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
246

Bashkangjitja Laptop HP 250 G7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE