Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05, 15.6'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti, i zi

Kodi i produktit:
321461
Bateri:
3-clánková, 45Wh
Renditjashfaqja:
Ceský
Ndriçimi cdm2:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
Kaltër

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
119,610 Lekë
Ju kurseni : 9,620 Lekë  (8%)
109,990 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përditësimi falas në Windows 11 në momentin që bëhet i disponueshëm: plani i azhurnimit është ende në përfundim dhe pritet të fillojë në fund të vitit 2021 dhe të vazhdojë deri në vitin 2022. Koha specifike e përditësimit do të ndryshojë nga pajisja në pajisje.

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop ndërthurr veçori teknologjike ideale për performancë të përsosur. Ka procesor Intel Core i7 10750H me 6 bërthama. Memoria ka kapacitet 16GB RAM ndërsa për të dhëna ka 1 TB SSD. Ekrani 15.6 inç ofron rezolucion 1920 x 1080 pikselë në kombinim me kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti. Mbështet Bluetooth, Wifi, portet USB dhe sistemin operues Windows 10 Home.

Vlerësimet

Ka nje jave qe e kam marr,jam shum i kenaqur me produktin,Flm gjirafa
Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-clánková, 45Wh
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive Optik:
Není
EAN:
195890834825
Frekuenca e memories MHz:
2933
Frekuencë Hz:
120
Fuqia e altoparlantëve [W]:
3
Fuqia maksimale e burimit të energjisë [W]:
135
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
359
HDMI 2.0:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
6.7
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti
Kodi:
81Y4019TCK
Lansuar:
21. 6. 2021
Lartësia mm:
24.9
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Plastikë
Memoria maksimale GB:
16
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
10750H (2.6 / 5GHz 6-bërthamë / 12-threads)
Ndriçimi cdm2:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
Kaltër
Numri i altoparlantëve:
2x1,5 W
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Përmbajtja në paketim:
Laptop, karikues
Pesha kg:
2.2
Prodhuesi:
Lenovo
Raporti i shikimit:
16: 9
Renditjashfaqja:
Ceský
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Rezolucioni i uebkamerës:
720p
RJ-45:
Shtrirja e ngjyrave:
NTSC 45%
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi Operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 e lire)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
249,6
Ueb kamerë:
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE