Laptop MSI PS42 8M-284CZ, Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, 14" Full HD, Intel UHD Graphics, i argjendtë

Kodi i produktit:
246955
Bluetooth:
Pesha [kg]:
1.18
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8250U(1.6/3.4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

131,480 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera e këtij laptopi tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë rradhitjen e tyre.

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
14
Drive optik:
Jo
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake R - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
322
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi:
PS42 8M-284CZ
Lansuar:
17. 10. 2018
Lartësia [mm]:
15.9
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8250U(1.6/3.4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Ngjyrë e pasme: :
Bardhë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
1.18
Prodhuesi:
MSI
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Trashësia [mm]:
222
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE