Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Maus Logitech G502 Hero, e zezë

Kodi i produktit:
244163
Besueshmëria:
98 %
Modeli i senzorit:
Hero
Trashësia mm:
132
Teknologjia:
USB-A
Taste të personalizueshëm:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9,060 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Nëse ju duhet veshje e mirë për PC tuaj Logitech G502 Hero mouse duhet patjetër të jetë pjesë e saj. Mausi ka një përhapje të madhe DPI deri në 16.000. Pesha e saj mund të rregullohet. Ka 11 butona të programueshëm. Ju lejon të ruani deri në 5 profile të lojës. Në përputhje me rrethanat, pesë pesha 3,6 gramë janë furnizuar me miun HERO G502. Ju mund t'i konfiguroni ato përpara, prapa, majtas ose djathtas. Dimensionet e tij janë 132 x 75 x 40 mm dhe peshon 121 gramë Lidhet nëpërmjet USB, ofron DPI të pabesueshme në rangun e 100-16000, ka memorie për të ruajtur pesë profile. Ndriqimi i miut tuaj mund të kontrollohet nga loja, audio, ose veprimi i ekranit.

Vlerësimet

Produkti arriti brenda kohes se dhene, dhe erdhi me te gjitha pjeset qe vie origjinali. Produkti ishte ne gjendje perfekte dhe funksionon me software te mouse.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
98 %
EAN:
5099206080270
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
2.1
Gjerësia mm:
75
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
E rregullueshme
Kodi:
910-005469
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
5. 9. 2018
Lartësia mm:
40
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
Hero
Ndjeshmëria maksimale DPI:
16 000
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i butonëve:
11mm
Pesha g:
121
Prodhuesi:
Logitech
Rrota:
4-drejtimshme, mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Teknologjia:
USB-A
Trashësia mm:
132
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE