Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Maus Razer DeathAdder Essential, i zi

Kodi i produktit:
240405
EAN:
Lojë:
Trashësia mm:
127
Teknologjia:
USB-A
Taste të personalizueshëm:

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,400 Lekë
Ju kurseni : 360 Lekë  (7%)
5,040 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
7% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky maus për lojëra është i dizajnuar për djathtakët. Ka sensor me ndjeshmëri deri në 6400 DPI dhe 5 butona të programueshëm. Frekuenca vepruese është 1000 Hz me reagim ndaj klikimit 1 ms. Mausi është me kabllo dhe është i përshtatshëm për USB. Konektori i tij është i praruar në ari.

Vlerësimet

Si produkt eshte shum i mir por i mungon aftesia per ndrimin e dpi pa e bo manualisht ne settings apo ne razer cortex. Nese vedosni me vazhdu me kete produkt me kete qmim ju kisha sygjeru https://gjirafa50.com/outlet/outlet-maus-steelseries-rival-3-i-zi/ te cilin gjirafa e ofron edhe me lir. Plus ka edhe leds ma te mir edhe per dor eshte akoma ma i mir sesa razer deathder essential.

Ju faleminderit Gjirafes per cilsin e produkteve
Eshte shum i mire mausi.
Perfekt
100% recommended!
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia mm:
73
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
Mesatar (90-130g)
Kodi:
RZ01-02540100-R3M1
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
14. 8. 2018
Lartësia mm:
43
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Razer Switches
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
6400
Numri i butonëve:
5
Pesha [g]:
96
Prodhuesi:
Razer
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Teknologjia:
USB-A
Trashësia mm:
127
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com
Vendi i origjinës:
Singapore

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE