Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Monitor Samsung T35F, 24" LED, Full HD, i hirtë

Kodi i produktit:
297450
Besueshmëria:
100 %
Raporti i shikimit:
16: 9
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100
Përmbajtja e pakos:
Kabllo HDMI
Pesha kg:
2.7

Si të porosisim në Gjirafa50?

22,280 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Monitori 24 " ofron rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 px, panel IPS, raport aspekti 16: 9, shkëlqim 250 cd / m2. Mbështet 16,7 milion ngjyra, raporti i zakonshëm i kontrastit është 1000: 1. Këndet e shikimit janë 178 ° horizontalisht dhe vertikalisht. Koha e përgjigjes së monitorit është 5 ms. Ndërsa falë shpejtësisë së rifreskimit prej 75 Hz, lehtë mund të shijoni edhe skena plot aksion. Pavarësisht nëse janë seritë televizive, videot ose lojërat tuaja të preferuara, përmbajtja shfaqet pa probleme dhe pa vonesë. Krahasuar me kundërshtarët tuaj, ju do të keni dorën e sipërme, e cila patjetër do të tregojë. Monitori mbështet FreeSync, një teknologji që sinkronizon shpejtësinë e rifreskimit midis kartelës grafike dhe monitorit. Kjo teknologji zvogëlon vonesat, kështu që ju mund të shijoni skena me veprim të shpejtë si në lojëra, në filma dhe video. Monitori ofron modalitetin Eye Saver, i cili kujdeset për shëndetin dhe komoditetin e syve tuaj. Ka teknologji Flicker Free, e cila shtyp dridhjet e bezdisshme të ekranit. Kjo ju lejon të punoni ose të luani për orë të gjata pa pasur sy të lodhur ose të përlotur. Prej lidhësve monitori ka D-Sub dhe HDMI 1.4. Monitori mbështet VESA 100 x 100. Përmasat e monitorit duke përfshirë bazën mbajtëse janë: 488.8 x 396.9 x 232 mm, pesha: 2.3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
24
EAN:
8806090961892
Ekran i sheshtë:
FreeSync:
Frekuencë Hz:
75
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
539,2
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Kodi:
LF24T350FHUXEN
Koha e reagimit ms:
5
Konsumi W:
25
Lansuar:
12. 9. 2020
Lartësia mm:
425,3
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi cdm2:
250
Ngjyra:
Hirtë e errët
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100
Përmbajtja e pakos:
Kabllo HDMI
Pesha kg:
2.7
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA D-Sub:
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Shtrirja e ngjyrave:
NTSC 1976 (72%)
Statický kontrast 1:
1000
Trashësia mm:
232
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Varje në mur:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE