Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës Akasa AK-HDA-10BK për 2.5 "SSD dhe HDD në slote AK-HDA-10BK PCIe / PCI

Kodi i produktit:
227867
EAN:
4710614535428
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-HDA-10BK
Lloji i kornizës:
Kuti
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,170 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614535428
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-HDA-10BK
Lloji i kornizës:
Kuti
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE