Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Powerbank Xiaomi Mi, 3250 mAh, me dritë

Kodi i produktit:
248846
Dizajnuar për:
Orë të mençur, celular
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Prodhuesi:
Xiaomi
Pesha [g]:
103
Përmasat [H x W mm]:
25,5 x 120,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,870 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Orë të mençur, celular
EAN:
6934177704833
Energjia dalëse [A]:
1
Energjia hyrëse [A]:
1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
3 250
Kodi:
19302
Lansuar:
22. 11. 2018
Lidhësit dalës:
USB-A 1x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Materiali:
Alumin
Ndriçim LED:
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat [H x W mm]:
25,5 x 120,2
Pesha [g]:
103
Prodhuesi:
Xiaomi
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE