Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Powerbank Xiaomi Mi, 3250 mAh, me dritë

Kodi i produktit:
248846
Dizajnuar për:
Orë të mençur, celular
EAN:
6934177704833
Energjia dalëse [A]:
1
Energjia hyrëse [A]:
1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,830 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Orë të mençur, celular
EAN:
6934177704833
Energjia dalëse [A]:
1
Energjia hyrëse [A]:
1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
3 250
Kodi:
19302
Lansuar:
22. 11. 2018
Lidhësit dalës:
USB-A 1x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Materiali:
Alumin
Ndriçim LED:
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat [H x W mm]:
25,5 x 120,2
Pesha [g]:
103
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE