Rollei Sportsline 64, rezistent ndaj ujit

Kodi i produktit:
219870
Diagonalja e ekranit (inç):
2
Lloji i senzorit:
CMOS
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
5
Rezistente ndaj ujit:
Prodhuesi:
Rollei

Si të porosisim në Gjirafa50?

7,140 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera Rollei Sportsline 64 është e papërshkueshme nga uji, me senzor 5MP dhe ofron incizim HD deri në 1280 x 720 px. Ka portë USB për transferim të të dhënave, fuqizohet nga bateritë e llojit AAA, ka portë për microSD deri në 32GB. Posedon ekran me madhësi 2" të llojit LCD. Kamera është e pajisur me një mikrofon dhe altoparlant. Dimenzionet e kamerës janë 99 x 73 x 27 mm dhe peshon 110g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit (inç):
2
EAN:
4048805100699
Formatet e fajlleve:
JPEG, Motion JPEG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
5,3
Gjatësia minimale fokale [mm]:
5,3
Kodi i prodhuesit:
10069
Lansuar:
9. 8. 2017
Lloji i baterisë:
Alkaline
Lloji i fotoaparatit:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Lloji i senzorit:
CMOS
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
2592 x 1944
Mediat incizuese:
MicroSD
Ngjyra:
E gjelbër
Përmasat [H x W mm]:
99 x 73 x 27
Prodhuesi:
Rollei
Rezistente ndaj ujit:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
5
Video incizues:

Bashkangjitja Rollei Sportsline 64 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE