Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Skuter Xiaomi Mi Electric PRO, i zi

Kodi i produktit:
261812
Besueshmëria:
100 %
EAN:
6934177707414
Fuqia W:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal kg:
100

Si të porosisim në Gjirafa50?

76,620 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xaiomi Mi Electric Scooter Pro ofron një mënyrë të mrekullueshme udhëtimi. Skuteri ka peshë të lehtë, drita, sistem frenash E-ABS dhe IP54 që i rrit qëndrueshmërinë ndaj motit jo të mirë. Në pjesën mes dorëzave përmban një ekran LED i cili ju jep çdo informacion mbi produktin përmes aplikacionit Mi Home. Skuteri është poashtu mjaft praktik ngase mund të paloset pa zënë hapësirë të madhe dhe rikarikohet për 9 orë. Shpejtësia e tij arrin deri në 45km/h.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6934177707414
Fuqia W:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal kg:
100
Kodi:
21886
Kohëzgjatja e karikimit h:
9
Lansuar:
31. 5. 2019
Maximální úhel stoupání °:
12
Ngjyra:
Zezë
Pesha kg:
3
Prodhuesi:
Xiaomi
Průměr kola palce:
8.5
Shpejtësia maksimale kmh:
45
Shtrirja maksimale km:
30

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE