Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Skuter Xiaomi Mi Electric PRO, i zi

Kodi i produktit:
261812
Besueshmëria:
100 %
EAN:
6934177707414
Fuqia W:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal kg:
100

Si të porosisim në Gjirafa50?

68,890 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xaiomi Mi Electric Scooter Pro ofron një mënyrë të mrekullueshme udhëtimi. Skuteri ka peshë të lehtë, drita, sistem frenash E-ABS dhe IP54 që i rrit qëndrueshmërinë ndaj motit jo të mirë. Në pjesën mes dorëzave përmban një ekran LED i cili ju jep çdo informacion mbi produktin përmes aplikacionit Mi Home. Skuteri është poashtu mjaft praktik ngase mund të paloset pa zënë hapësirë të madhe dhe rikarikohet për 9 orë. Shpejtësia e tij arrin deri në 45km/h.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6934177707414
Fuqia W:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal kg:
100
Kodi:
21886
Kohëzgjatja e karikimit h:
9
Lansuar:
31. 5. 2019
Maximální úhel stoupání °:
12
Ngjyra:
Zezë
Pesha kg:
3
Prodhuesi:
Xiaomi
Průměr kola palce:
8.5
Shpejtësia maksimale kmh:
45
Shtrirja maksimale km:
30

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE