Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Tablet Lenovo TAB M10, 10.1" WUXGA, 2GB RAM, 32GB, i zi

Kodi i produktit:
313342
Barteria mAh:
7000
Modeli i procesorit:
Qualcomm Snapdragon 450
Verzioni i Bluetooth:
4,2
Ueb kamerë:
Trashësia mm:
8.1

Si të porosisim në Gjirafa50?

26,250 Lekë
Ju kurseni : 788 Lekë  (3%)
25,462 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
3% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Tableti Lenovo Tab M10 përdor një procesor 8-bërthamor Qualcomm Snapdragon 450, i cili mbështetet nga 2 GB memorie RAM. Pamjet sigurohen nga një ekran me prekje 10.1 " IPS me një rezolucion prej 1920 x 1200 px. Për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet është i pajisur me 32 GB memorie të brendshme, e cila mund të zgjerohet me karta memorie microSD. Një palë kamerash lejojnë komunikimin në internet me miqtë ose regjistrimin e videove dhe bërjen e fotografive (e përparme 5 Mpx dhe e pasme 8 Mpx). Natyrisht, ekziston një lidhje wireless WiFi ac, e cila siguron që të jeni gjithmonë në kontakt. Ekziston edhe një ndërfaqe wireless Bluetooth 4.2, lidhës micro USB dhe dalje audio 3.5 mm. Performanca mahnitëse e tingullit sigurohet nga 2 altoparlantë të përparmë dhe mbështetja e teknologjisë Dolby Atmos. Tableti është i pajisur me një bateri të integruar me një kapacitet prej 7000 mAh dhe sistemi operativ Android është i instaluar paraprakisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria mAh:
7000
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
10.1
EAN:
1945527979806
Frekuenca e procesorit MHz:
1.8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
242
Jack 3,5mm për kufje:
Kapaciteti i memories GB:
2
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
256
Kodi:
ZA4Y0084CZ
Lartësia mm:
168
Lexues i kartave të memories:
Lloji i ekranit:
IPS
Memorie e brendshme GB:
32
Micro USB:
Modeli i procesorit:
Qualcomm Snapdragon 450
Ngjyra:
Slate Black
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Pesha kg:
0,48
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1200 (WUXGA)
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
5
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
8
Senzor i lëvizjes:
Sistemi Operativ:
Google Android
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
8.1
Ueb kamerë:
Verzioni i Bluetooth:
4,2
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE