Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Velbon Videomate 438

Kodi i produktit:
187107
EAN:
4907990360205
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
153,5
Kodi i prodhuesit:
E61PVE360205
Lartësia minimale [cm]:
57

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9,750 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kualiteti i kamerës është vetëm gjysma e betejës së një fotografi të mirë. Po aq të rëndësishme janë pajisjet cilësore, kështu që ju duhet t'i ofroheni kompanisë Velbon, e cila ka një portofol të këtij lloji të produkteve. Kompania japoneze Velbon është prodhuesi më i madh i specializuar i tripodëve për kamera dhe video-kamera. Ajo ofron një gamë të gjerë të tripodëve, monopodëve dhe të pajisjeve të tjera. VELBON është sinonim për tripodët e lartë, të cilët karakterizohen nga një dizajn i përsosur, materiale cilësore dhe teknologji prodhuese. Tripodi Velbon është bërë nga alumini i lehtë në kombinim me komponentë plastikë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990360205
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
153,5
Kodi i prodhuesit:
E61PVE360205
Lartësia minimale [cm]:
57
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
2
Pesha [kg]:
1,23
Prodhuesi:
Velbon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE