Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Videolojë Death Stranding (PS4)

Kodi i produktit:
229377
EAN:
711719951506
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
7. 4. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9,850 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lojë e re misterioze nga krijuesi legjendar Metal Gear Solid - Hide Kojima. Nuk ka ende informacion specifik për projektin. Megjithatë, ajo duhet të jetë një lojë veprimesh mbijetese ku Norman Reedus dhe Mads Mikkelsen (Hannibal) luajnë rolin udhëheqës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
711719951506
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
7. 4. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Sony
PS4 Pro Enhanced:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Death Stranding (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE