Video lojë Road Rage (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
226280
EAN:
8142900137454
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18+
Lansuar:
5. 3. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,790 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8142900137454
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18+
Lansuar:
5. 3. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion, Gara
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Maximum Games
Ueb-i i prodhuesit:
Maximumgames.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Video lojë Road Rage (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE