Video lojë Shenmue I & II (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
236046
EAN:
5055277033225
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
4. 5. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,720 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5055277033225
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
4. 5. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
SEGA
Ueb-i i prodhuesit:
Sega-europe.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Video lojë Shenmue I & II (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE