Video lojë SoulCalibur VI (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
234804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16+
Lansuar:
13. 4. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Fushëbetejë

Si të porosisim në Gjirafa50?

10,390 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16+
Lansuar:
13. 4. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Fushëbetejë
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Bandai Namco
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Video lojë SoulCalibur VI (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE