Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
E shitur
Foto e Mousepad Logitech Gaming G640
Foto e Mousepad Logitech Gaming G640

Mousepad Logitech Gaming G640

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
54.69 €

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta

Mousepad-i Logitech Gaming G640 sjell një kontroll më të lartë dhe është i destinuar veçanërisht për të apasionuarit e lojërave kompjuterike si dhe përdoruesve që kërkojnë reagueshmëri të shpejtë gjatë përdorimit të mausit. Është i përbërë nga një sipërfaqe polimeri, e cila është produktive gjatë temperaturave të larta si dhe ka një saktësi të lartë edhe kur DPI është e ulët. Ky mousepad ka një bazë të qëndrueshme prej gomës, është i dizajnuar për mausët optikë dhe laserik si dhe dimensionet e tij janë 400 x 460 mm si dhe është i hollë vetëm 3 mm.

Dizajni:
Zezë
EAN:
5099206059535
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
943-000089
Kodi:
943-000089
Lansuar:
2 Shtator 2015, 2. 9. 2015
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Për tu përdorur në:
Lojë
Përqindja e dështimit:
0,00 %
Pesha [g]:
352
Prodhuesi:
Logitech, Logitech
Thellësia [mm]:
400
Trashësia [mm]:
400
Ueb-i i prodhuesit:
logitech.com
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Mousepad Logitech Gaming G640
54.69 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo