Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Maus CZC Gaming Trickster, i zi
Foto e Maus CZC Gaming Trickster, i zi
Foto e Maus CZC Gaming Trickster, i zi
Foto e Maus CZC Gaming Trickster, i zi
Foto e Maus CZC Gaming Trickster, i zi
Foto e Maus CZC Gaming Trickster, i zi
Foto e Maus CZC Gaming Trickster, i zi

Maus CZC Gaming Trickster, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vjet Kodi:
53.23 €
71.88 €
-26%

*Përfshirë TVSH-në


Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 48h
Koha e arritjes së produktit:
04 shkurt 2023 - 06 shkurt 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky maus për lojëra ka sensor optik PixArt PAW3370, 6 butona të programueshëm dhe ndjeshmëri 19 000 dpi. Mbështet ndriçimin RGB dhe ka kabllo 1.8 m. Dizajni është ergonomik universal.

Rrota:
Mekanike
Teknologjia:
USB-A
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Numri i butonëve:
6
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Taste të personalizueshëm:
Po
Lloji i tastierës:
Kailh
Koha e reagimit [ms]:
1
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
19 000
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Po
Hmotnost [g]:
71
Kategoria e peshës:
I lehtë (deri në 89g)
Senzor i lëvizjes:
Optike
Lojë:
Po
Lidhësit:
Wireless
Trashësia [mm]:
118
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Maus CZC Gaming Trickster, i zi
53.23 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo