Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Videolojë SEGA Lost Judgment (PS4)

Videolojë SEGA Lost Judgment (PS4)

Vlerëso
Kodi:
76.14 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
1 në stok Vetëm edhe 1
Transporti:
Pagesa të sigurta
Kjo videolojë kombinon elementet deduktuese, ngjarje të errëta dhe dyluftime. Merrni rolin e Takayuki Yagami dhe mbroni ata që ligji i ka harruar.
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Videolojë SEGA Lost Judgment (PS4)
76.14 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo