Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Videolojë Sega Yakuza: Like a Dragon (PS5)
Foto e Videolojë Sega Yakuza: Like a Dragon (PS5)
Foto e Videolojë Sega Yakuza: Like a Dragon (PS5)
Foto e Videolojë Sega Yakuza: Like a Dragon (PS5)
Foto e Videolojë Sega Yakuza: Like a Dragon (PS5)
Foto e Videolojë Sega Yakuza: Like a Dragon (PS5)

Videolojë Sega Yakuza: Like a Dragon (PS5)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
84.83 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
2 në stok Vetëm edhe 2
Transporti:
Pagesa të sigurta
Ichiban Kasuga, një anëtar i familjes Tokyo Yakuza, dënohet me 18 vjet burg për një krim që nuk e bëri. Pa humbur shpresën, ai e kalon kohën e tij në burg dhe kthehet në shoqëri për të parë se askush nuk e pret jashtë - klani i tij është shkatërruar nga njeriu që ai respektonte më shumë. Pjesa e re e serisë së famshme Yakuza është këtu. I hutuar dhe i vetëm, ai fillon një udhëtim për të zbuluar të vërtetën për tradhtinë e familjes së tij dhe është i vendosur të rifitojë jetën e tij duke u bërë papritur një hero i shumë të dëbuarve të qytetit.
Ueb-i i prodhuesit:
sega-europe.com
Lloji i licensës:
Kuti
Kategoria e moshës:
18
Lloji i lojës:
Aksion
Verzion special:
Po
EAN:
5055277039227
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
28. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht
Platforma:
PS5
Prodhuesi:
SEGA
Kodi:
5055277039227
Verzioni i lojës:
Standard Edition
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Videolojë Sega Yakuza: Like a Dragon (PS5)
84.83 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo