1 / 12
E shitur
Foto e Monitor Samsung Odyssey G7, 27" QLED, QHD, i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G7, 27" QLED, QHD, i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G7, 27" QLED, QHD, i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G7, 27" QLED, QHD, i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G7, 27" QLED, QHD, i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G7, 27" QLED, QHD, i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G7, 27" QLED, QHD, i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G7, 27" QLED, QHD, i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G7, 27" QLED, QHD, i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G7, 27" QLED, QHD, i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G7, 27" QLED, QHD, i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G7, 27" QLED, QHD, i zi

Monitor Samsung Odyssey G7, 27" QLED, QHD, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
768.69 €
728.23 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 606.86 €
Ju kurseni 40.46 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Monitori i lojrave me panel VA me lakim 1000R, diagonale prej 27 " dhe rezolucion QHD prej 2560 x 1440 px. Monitori ka një shkëlqim prej 350 cd / m2, kohë të përgjigjes 1 ms (GtG), kënde shikimi 178 ° horizontalisht dhe vertikalisht. Monitori mbështet 1.07 trilion ngjyra. Ka një funksion USB Super Charging, Quantum Dot Color, Low Input Lag, Black Equalizer, FreeSync Premium Pro dhe është i pajtueshëm me G-Sync. Prej lidhësve ka: 2x DisplayPort, 1x HDMI dhe 2x USB. Monitori mbështet standardin VESA 100 x 100. Përmasat e tij përfshirë mbajtësen janë: 614.6 x 576 x 305.9 mm, pesha 7.2 kg.
Lansuar:
22. 5. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Raporti i shikimit:
16: 9
Varje në mur:
Lojë:
USB:
USB Hub:
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Numri i porteve DisplayPort:
2
FreeSync:
Përmbajtja e pakos:
Kabllo DisplayPort, kabllo USB
HDMI 2.0:
Numri i porteve HDMI 2.0:
1
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Lartësi e rregullueshme:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
HDR:
Kodi:
LC27G75TQSUXEN
Pesha kg:
7,2
Frekuencë Hz:
240
Konsumi W:
60
Gjerësia mm:
614,6
Lartësia mm:
576
Trashësia mm:
305,9
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Besueshmëria:
94 %
Koha e reagimit ms:
1
Ngjyrat e mbështetura milion:
1070
Ndriçimi cdm2:
350
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Picture in Picture PIPPBP:
Kompatibil me G-Sync:
Shtrirja e ngjyrave:
DCI P3 (95%), sRGB (125%)
Teknologji audio:
3.5mm për dëgjuese
Kontrasti statik [:1]:
2500
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Lloji i ekranit:
VA
Ngjyra:
Zezë
DisplayPort:
Ekran i lakueshëm:
EAN:
8806090423208
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor Samsung Odyssey G7, 27" QLED, QHD, i zi
728.23 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo