Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Çantë Harry Potter - Wings
Foto e Çantë Harry Potter - Wings
Foto e Çantë Harry Potter - Wings
Foto e Çantë Harry Potter - Wings
Foto e Çantë Harry Potter - Wings
Foto e Çantë Harry Potter - Wings

Çantë Harry Potter - Wings

Vlerëso
Kodi:
72.36 €

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
1 në stok Vetëm edhe 1
Transporti:
Pagesa të sigurta
Çanta për femra është bërë me shumë detaje në stilin e botës popullore të Harry Potter. Ofron shumë hapësirë për nevojat e përditshme, një xhep të brendshëm për aptop, një rrip të rregullueshëm për supe, 110 cm të gjatë dhe kapëse dore. Ka material PU / polester. Dimensionet: 42 x 30 x 9 cm.
Lloji i produktit:
Çantë
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Çantë Harry Potter - Wings
72.36 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo