Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Çantë shpine Marvel - Logo
Foto e Çantë shpine Marvel - Logo
Foto e Çantë shpine Marvel - Logo
Foto e Çantë shpine Marvel - Logo
Foto e Çantë shpine Marvel - Logo
Foto e Çantë shpine Marvel - Logo
Foto e Çantë shpine Marvel - Logo

Çantë shpine Marvel - Logo

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
54.62 €

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Në stok Vetëm edhe 1
Transporti:
Pagesa të sigurta
Ju mund të mbani nevojat e përditshme për të punuar, shkollë ose për të luftuar krimin në këtë çantë shpine të bukur të frymëzuar nga gjigandi i librave komikë Marvel. Ajo ofron mjaft hapësirë, ndarje, një xhep për laptop, një pjesë të përparme të përforcuar dhe rripa të butë. Përmasat: 30 x 46.5 x 13.5 cm Materiali: poliester
EAN:
8427934418916
Lansuar:
5. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i produktit:
Çantë
Materiali:
Poliester
Kodi:
8427934418916
Gjerësia mm:
300
Lartësia mm:
465
Trashësia mm:
135
Besueshmëria:
100 %
Në serinë:
MARVEL
Prodhuesi:
Cerdá
Ngjyra:
Zezë
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Çantë shpine Marvel - Logo
54.62 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo