Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Konzolë AtGames Sega Mega Drive Classic

Kodi i produktit:
234031
EAN:
8578470037908
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
857847003790
Lansuar:
4. 4. 2018
Lloji i konzolës:
SEGA

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9,770 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AtGames Sega Mega është konzola e fuqishme me dizajn kompakt e cila ju sjell lojërat klasike të fëmijërisë tuaj. Konzola vjen e pajisur me 81 lojëra të instaluara klasike dhe 2 kontroller me kabllo. Pos kësaj, konzola ka hapësirën për të luajtur lojëra nga trakat klasike dhe lidhet me televizor me kabllon AV.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8578470037908
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
857847003790
Lansuar:
4. 4. 2018
Lloji i konzolës:
SEGA
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
AtGames

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE