Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Konzolë AtGames Sega Mega Drive Flashback HD

Kodi i produktit:
234032
EAN:
8578470038370
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
857847003837
Lansuar:
4. 4. 2018
Lloji i konzolës:
SEGA

Si të porosisim në Gjirafa50?

13,020 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Merrni konzolën AtGames Sega Mega Drive Flashback HD të dizajnuar me teknologji moderne e cila mban brenda vetes 85 lojë klasike nga fëmijëria juaj gjatë viteve 90ta. Për lidhje me TV, konzola përdor portin HDMI. Pos kësaj, në pako me të, vijnë 2 kontroller pa kabllo që funksionojnë nën frekuencat 2.4GHz dhe hapësira 3 gjilpërëshe në mënyrë që të luani videlojëra nga kasetat klasike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8578470038370
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
857847003837
Lansuar:
4. 4. 2018
Lloji i konzolës:
SEGA
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
AtGames

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE