Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Konzolë loje Sega Genesis Classic, e zezë

Kodi i produktit:
205988
EAN:
8578470034556
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
857847003455
Lansuar:
24 Janar 2017
Lloji i konzolës:
SEGA

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,220 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Forma e konzolës Sega Genesis Classic ka një dizajn shumë të bukur dhe përshtatet shumë mirë në dorë e secilit përdorues, pasi që butonat e kësaj pajisje janë të vendosura në vende ku secili prej tyre mund t'i mbërrijë. Kjo konzolë do ju kthej mbrapa në vitet e 80-ta me lojërat e saj klasike si Mortal Combat I, II, III dhe shumë të tjera. Lidhen me wireless dhe funksionojnë për këto lojëra: Alex Kidd in the Enchanted Castle • Alien Storm Altered Beast • • Arrow Flash • Bonanza Bros. • Chakan: The Forever Man • Columns • Columns III • Comix Zone • Crack Down • Decap Attack • Dr. Robotnik's Mean Bean Machine • Ecco • Ecco Jr • ESWAT: City Under Seige • Fatal Labyrinth • Flicky • Gain Ground • Golden Axe • Golden Axe II • Golden Axe III • Jewel Master • Kid Chameleon • Ristar • Shadow Dancer: The Secret of Shinobi • Shinobi III: Return of the Ninja Master • Streets of Rage1 • Streets of Rage2 • Streets of Rage3 • Sonic & Knuckles • Sonic Spinball • • Sonic the Hedgehog Sonic the Hedgehog II • The Ooze Vectorman • • • Vectorman II Virtua Fighter.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8578470034556
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
857847003455
Lansuar:
24 Janar 2017
Lloji i konzolës:
SEGA
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
AtGames

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE