Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Konzolë Sega Genesis Portable System

Kodi i produktit:
205989
EAN:
7094581027092
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
709458102709
Lansuar:
24 Janar 2017
Lloji i konzolës:
SEGA

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,770 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Konzola Sega Genesis Portable System ka një dizajn të veçantë, shumë të përshtatshëm për duart tuaja dhe është e vogël prandaj mund ta merrni me vete kudo që të jeni. Sapo të filloni të luani me këtë konzolë do ju pëlqej aq shumë sa që do të luani kudo si në tren, autobus e në çfarëdo situate, pra do të futeni në botën e lojës dhe do të mahniteni me të. Ka një ekran prej 2.4" me panel LCD, rreth 30 lojë të instaluara, si dhe butona majtas e djathtas.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7094581027092
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
709458102709
Lansuar:
24 Janar 2017
Lloji i konzolës:
SEGA
Prodhuesi:
AtGames

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE