Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Konzolë loje Sega Mega Drive Ultimate Portable

Kodi i produktit:
205990
EAN:
8578470034624
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
857847003462
Lansuar:
24 Janar 2017
Lloji i konzolës:
SEGA

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,510 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Konzola Sega Mega Drive Ultimate Portable ka një dizajn të veçantë, shumë të përshtatshëm për duart tuaja dhe është e vogël prandaj mund ta merrni me vete kudo që të jeni. Sapo të filloni të luani me këtë konzolë do ju pëlqej aq shumë sa që do të luani kudo si në tren, autobus e në çfarëdo situate, pra do të futeni në botën e lojës dhe do të mahniteni me të. Ka një ekran prej 3.2" me panel LCD, rreth 80 lojë të instaluara, si dhe butona majtas e djathtas. Po ashtu mund ta lidhni me USB ose mund ta kyçni SD card në të.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8578470034624
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
857847003462
Lansuar:
24 Janar 2017
Lloji i konzolës:
SEGA
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
AtGames

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE