Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Konzolë portative AtGames Sega Mega Drive Ultimate

Kodi i produktit:
234033
EAN:
8578470038066
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
857847003806
Lansuar:
4. 4. 2018
Lloji i konzolës:
SEGA

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,280 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AtGames Sega Mega Drive Ultimate është konzola portative e përshtatur për fëmijë të vegjël e cila do të josh edhe të rriturit që të luajnë videolojërat e tyre të preferuara nga fëmijëria. Konzola vjen e pajisur me ekranin LCD me madhësi 3.2", ka altoparlantët e integruara, një set të butonave për kontroll dhe 80 lojëra të instaluara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8578470038066
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
857847003806
Lansuar:
4. 4. 2018
Lloji i konzolës:
SEGA
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
AtGames

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE