Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Loja Assassin's Creed: Arena

Kodi i produktit:
188041
  • Çmimi i transportit:200 Lekë
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

7,510 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Assassins Creed, një hit i madh nga Ubisoft kanë gjetur tashmë rrugën e tyre në tryezën e lojërave. Me Assassins Creed: Arena Lojtarët marrin rolin e vrasësit në qytetin e lashtë të Kostandinopojës. Detyra e tyre është të gjejnë dhe të eliminojnë personin në shënjestër, e nëse është e nevojshme të marrin edhe disa pre. Për t'i parandaluar ata që të veprojnë kështu, provoni rojet kudo që gjenden dhe kundërshtarët e tyre, të cilët mund të jenë më të shpejtë ose përpiqen t'i sulmojnë ata direkt. Fusha e lojës përbëhet nga 49 ndërtesa (7 x 7 fusha), pas çative të të cilave lojtarët në rolin e një vrasësi lëvizin dhe në të cilat ata mund t'i sfidojnë qëllimet e tyre.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE