Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Lojë World of Tanks: Rush

Kodi i produktit:
190494
  • Çmimi i transportit:200 Lekë
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,940 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Loja e njohur World of Tanks, tashmë mund të jetë në duart tuaja! Secili lojtar mund të luajë rolin e drejtuesit, apo thënë ndryshe, të komandantit të kompanisë së tankeve. Lojtarët i drejtojnë tanket e tyre drejt betejave të ndryshme, mbrojnë bazën e tyre, dhe pas një sërë sfidash tjera, të cilat nëse rezultojnë të jenë të suksesshme, do të nderoheni me një medalje në shenjë fitoreje në këtë lojë. Në këtë lojë, ju duhet të përdorni kartat e shumta që vijnë si pjesë e pakos.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE