Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Monopoly - Skyrim

Kodi i produktit:
214702
  • Çmimi i transportit:200 Lekë
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,360 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Eksploro botën e Skyrimit nga fshati Riverwood, nëpër kryeqytet deri tek tempujtë e lashtë. Gërmoni pasurinë tuaj, por keni kujdes për rojet. Ndonjëherë do të jetë e nevojshme edhe për ndihmën e tyre. Ashtu si Dragonborn ju keni fuqinë për të luftuar dhe për të ndërtuar një perandori të fuqishme. Pra, çfarë po prisni? Bëhuni një hero në botën e Monopoleve Skyrim! Loja është në gjuhën angleze.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE