Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Lojë tavoline Monopoly - The Legend of Zelda

Kodi i produktit:
207903
  • Çmimi i transportit:200 Lekë
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,210 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Legjenda e Zelda Monopoly do t'ju çojë në një udhëtim nëpër botën e Hyrule dhe më larg. Ju mund të ecni nëpër të gjitha vendet e njohura duke përfshirë Link House, Temple of Time dhe Lon Lon Ranch. Të gjitha përfshihen në këtë koleksion të veçant në një prej video lojrave më të dashura në botë. Pako përfshin: Lojën The Legend of Zelda 6 token që mblidhen: Triforce, Hylian Shield, Bow, Slingshot, Hookshot, Boomerang 32 letra (Empty Bottle dhe Treasure Chest) Paratë The Legend of Zelda Hotele dhe shtëpi të emëruara në Blanket Trees dhe Blanket Sprouts Loja është plotësisht në gjuhën angleze,

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE