Konzolë lojërash Nintendo 3DS, e bardhë / rozë

Kodi i produktit:
202738
EAN:
0454965043426
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
93,5
Kodi i prodhuesit:
NI3H97115
Lansuar:
16 Nëntor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

21600.00 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢

Përshkrimi i produktit

Nintendo vjen sërish me një model të famshëm për lojëra - një konzolë të re portative të quajtur Nintendo 3DS. Përfshin shumë karakteristika të avancuara si: rehati të lartë dhe saktësi gjatë luajtjes së lojërave, e tëra kjo duke iu falenderuar ekranit 3DS të modelit Super Stable 3DS. Posedon ekran touchscreen me rezolucion prej 320 x 240 pix dhe një ekran tjetër me rezolucion 800 x 240 pix. Në këtë konzolë janë të përfshira edhe 3 lente për kamera (1 të përparme dhe 2 për kamerat e pasme). Dimensionet e konzolës janë 160 x 93.5 x 21.5 mm ndërsa pesha e saj është 329 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0454965043426
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
93,5
Kodi i prodhuesit:
NI3H97115
Lansuar:
16 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
160
Lloji i konzolës:
3DS XL
Prodhuesi:
Nintendo
Trashësia [mm]:
21,5
Ueb-i i prodhuesit:
Nintendo.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE