Kontroller Razer Raiju Mobile (Android)

Kodi i produktit:
252034
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8886419350149
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
159,4
I përdorshëm me OS: :
Android 6.0

Si të porosisim në Gjirafa50?

20,570 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8886419350149
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
159,4
I përdorshëm me OS: :
Android 6.0
Kodi:
RZ06-02800100-R3M1
Lansuar:
12. 1. 2019
Lartësia [mm]:
66
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
306
Prodhuesi:
Razer
Taste të personalizueshëm:
Trashësia [mm]:
125
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE