Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kontroller Razer Raiju Mobile (Android)

Kodi i produktit:
252034
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8886419350149
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
159,4
I përdorshëm me OS: :
Android 6.0

Si të porosisim në Gjirafa50?

17,310 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Razer Raiju Mobile është një kontroller tejet praktik që mund të përshtatet me telefonin tuaj të mençur ashtu që të shijoni në maksimum lojërat e ndryshme, të keni rezultate sa më të mira dhe të keni gjithmonë avantazh ndaj kundërshtarit tuaj. Mbështet sistemin operativ Android, ka butona të kualitetit të lartë Mecha-Tactile, mundësi për të zgjedhur funksionin e tyre sipas dëshirës dhe mbajtësi i telefonit mund të anohet deri në 60 shkallë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8886419350149
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
159,4
I përdorshëm me OS: :
Android 6.0
Kodi:
RZ06-02800100-R3M1
Lansuar:
12. 1. 2019
Lartësia [mm]:
66
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
306
Taste të personalizueshëm:
Trashësia [mm]:
125
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com
Wireless:

Bashkangjitja Kontroller Razer Raiju Mobile (Android) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE