Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kontroller pa kabllo për Xbox One dhe PC

Kodi i produktit:
195842
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842084351
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TF5-00003
Lansuar:
30 Korrik 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9,310 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni intensitetin e veçantë, saktësinë dhe rehatinë e lojës me kontrollerin Xbox One. Ky kontroller ka taste të ndjeshme që japin reagime në majë të gishtave tuaj, kështu që ju të ndjeni në mënyrë të saktë çdo goditje dhe përplasje. Tastet dhe rrotëzat janë tejet precize dhe të ndjeshme. Me këtë kontroller, ju do të ndieni çdo detaj të lojës tuaj. Veç tjerash, ai ofron përgjigje shumë të shpejta, dizajn ergonomik dhe ka të integruar port për kufje jack 3.5mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842084351
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TF5-00003
Lansuar:
30 Korrik 2016
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE