Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Gamepad Microsoft XBOX 360 Wireless

Kodi i produktit:
137599
Dizajnuar për:
PC, Xbox 360
EAN:
8853702394166
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
JR9-00010
Lansuar:
8 Tetor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

6,260 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gamepad-i pa tela (Wireless) Microsoft Xbox 360 është dizajnuar për përdorim fleksibil me kompjuter që përdorë sistem operativ Windows dhe Xbox 360. Avantazhet e tij janë që nuk ka nevojë për kabllo sepse është një pajisje Wireless që operon prej 2.4GHz me një rreze deri në 10 metra nga marrësi. Gamepad-i ofron një opsion të ndryshimit të vibracionit që të zgjasni jetën e baterisë. Gamepad-i fuqizohet me rrymë nga një palë bateri të vjetra AA ose bateri të rikarikueshme që ofrojnë qëndrueshmëri të baterisë deri në 25 orë. Po ashtu përfshin një port audio të integruar për përdorim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox 360
EAN:
8853702394166
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
JR9-00010
Lansuar:
8 Tetor 2013
Numri i butonëve:
8
Paralajmërues me vibracion:
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE