Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Joystick Microsoft wireless (PC, XONE)

Kodi i produktit:
183244
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
8853709442112
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NG6-00003
Lansuar:
12 Dhjetor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,520 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrolluesi i lojës është elegant dhe është projektuar për të kërkuar lojtarë. Shkathtësia e tij është fakti se ai është projektuar më tastierë e lojërave Xbox dhe PC. Shkrepjet e reja impulsive Trigger do të sigurojnë një përvojë më intensive të lojës.dhe gjithashtu në sajë të dridhjeve realiste. Avantazhi i madh i shoferëve është i aftë t`iu mbajë duart ngjitur për timoni. Xbox One gamepad është në fakt superior në kontrollim preciz. Dizajni i përgjithshëm i kontrollit është shumë më shumë i përgjegjegjshëm për lëvizjet dhe zhvendosjet, në cilindo drejtim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
8853709442112
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NG6-00003
Lansuar:
12 Dhjetor 2015
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE