Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kontroller Defender Game Master (PC)

Kodi i produktit:
249577
Dizajnuar për:
PC
EAN:
4714033642583
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4714033642583
Lansuar:
21. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

590 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Game Master mund të zëvendësoj tastierën e komplikuar dhe të gëzoni një eksperiencë të mrekullueshme gjatë lojës. Ju do të shihni se loja bëhet shumë më interesante për ju dhe do të mund të përqendroheni në shumë lëvizje. Është projektuar për lojtarë fillestar për të luajtur lojërat kompjuterike duke ju ofruar rehati. Lidhja me PC bëhet nëpërmjet lidhjes USB dhe D-Pad me 8 bande. Windows 2000 / XP / Vista / 7/8/10 janë të mbështetura. Gamepad përmban 10 butona, butona Turbo, Clear dhe Auto. Gjatësia e kabllos është 1.5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
4714033642583
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4714033642583
Lansuar:
21. 11. 2018
Ngjyra:
Zezë
Numri i butonëve:
13
Prodhuesi:
Defender

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE