Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kontrollues MSI Force GC20 (PC, Android), i zi

Kodi i produktit:
227337
Dizajnuar për:
PC
EAN:
4719072604646
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
156
I përdorshëm me OS :
Android 4.1, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,900 Lekë
Ju kurseni : 830 Lekë  (14%)
5,070 Lekë * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

MSI me guxim hedh veten në prodhimin e kontrolluesve. Modeli me butona analog dhe motorë dridhjeje, ofron një sistem të madh për të kontrolluar lojëra të ndryshme. Mbështet kompjuterët personal, pajisjet Android dhe konzolat e lojërave. Falë butonava të avancuar analog, kontrolluesi siguron një përformancë për kontroll të shkëlqyer të lojës. Kjo është e përshtatshme, për shembull, për manovra të vazhdueshme në automjete ose për ndjekjen e armikut. Ka edhe pjesë për akordimin e shpejtësisë së automjetit në 256 shkallë. Force GC30 / GC20 përmban dy D-pad me një bllokim magnetik, ju lejon të kaloni mes llojeve të lojrave të preferuara. Krahasuar me kontrolluesit konvencionalë, kontrolluesit e serisë Force GC përdorin butona, që durojnë deri në 2 milionë klikime, duke ofruar jetë shumë të gjatë. Ky kontrollues ka një ndërfaqe USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
4719072604646
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
156
I përdorshëm me OS :
Android 4.1, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Kodi i prodhuesit:
Force GC20
Lansuar:
5. 12. 2017
Lartësia [mm]:
105
Ngjyra:
Zezë
Paralajmërues me vibracion:
Pesha [g]:
240
Prodhuesi:
MSI
Trashësia [mm]:
62,5
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE