Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kontroller Razer Raiju Tournament Edition 2019, për lojëra, (PC, PS4)

Kodi i produktit:
255692
Dizajnuar për:
PC, PS4
EAN:
8886419350828
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS: :
Windows 7
Kodi:
RZ06-02610400-R3G1

Si të porosisim në Gjirafa50?

17,630 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për adhuruesit e lojërave dhe përjetuesit e emocioneve garuese, vjen kontrolleri Razer Raiju i dizejnuar për platformat PC, dhe PS4. Ky kontroller vjen me dizajn ergonomik dhe me 4 butona multifunksionalë dhe 4 x butona me prekje. Këtë pajisje ju mund ta lidhni përmes Bluetooth si dhe ofron 3.5 mm port audio për dalje audio dhe hyrje mikrofoni përmes USB. Pasi që e karikoni pajisjen ju do të mund ta përdorni për 19 orë. Produkti vjen me kabllo të dyfishtë me gjatësi 2m me një lidhës mikro-USB. Kontrolleri është i përdorshëm për iOS 9.0 dhe Android 6.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS4
EAN:
8886419350828
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS: :
Windows 7
Kodi:
RZ06-02610400-R3G1
Lansuar:
5. 3. 2019
Ngjyra:
Zezë
Paralajmërues me vibracion:
Taste të personalizueshëm:
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com
Wireless:

Bashkangjitja Kontroller Razer Raiju Tournament Edition 2019 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE