Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kontroller Razer Wildcat për PC/Xbox One, i gjelbër

Kodi i produktit:
193372
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
8886419350118
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RZ06-01390100-R3M1
Lansuar:
29 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19,900 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Razer Wildcat është kontroller i dizajnuar për tu përdorur me kompjuter dhe Xbox One dhe ka një saktësi të madhe, lehtësi të madhe për ta përdorur që do tju udhëheqë në fitore. Kontrolleri ka 4 butona kryesor që kryejnë funksione të ndryshme. Kontrolleri është shumë i qëndrueshëm dhe ka një strukturë të fortë të krijuar nga materiale me cilësi të lartë. Përveç katër butonave kryesor, ky kontroller ka edhe 8 butona të tjerë që ju shërbejnë gjatë lojës. Ka një port 3.5mm për kufje dhe mikrofon. Dimenzionet e kontrollerit janë 106 x 156 x 66 mm, peshon 260 g dhe ka një kabllo të gjatë 3 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
8886419350118
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RZ06-01390100-R3M1
Lansuar:
29 Qershor 2016
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Razer
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE